Odpovědi kandidátů (2018)

Komunální volby se blíží (5.– 6.10.2018) a my se opět pokoušíme, aby se Vám, vrchlabským občanům, kandidáti co nejlépe představili. Nejprve formou zodpovězení otázek v našem dotazníku - přečtěte si jejich odpovědi níže. Někteří z nich se nám představili také osobně na veřejné debatě na Střelnici - můžete si prohlédnout videozáznam debaty.

Oficiální stránky jednotlivých kandidátek naleznete zde:Volba pro město, Vrchlabí do toho!, Zvon.

Dotazník číslo: 28
Foto   Nacionále:
a VáclavBubák
59
vyučen v oboru kovo a elektro
provozovatel lyžařského areálu, soukromý zemědělec

Kandidátka:
VOLBA PRO MĚSTO (1)
6

1) Hlavní důvod proč jsem na kandidátce:
 
 

2) Byl/a jsem členem zastupitelstva v letech 2014-2018:
ano ne

3) Domnívám se, že byla v uplynulém volebním období dostatečná komunikace mezi radnicí a veřejností:
ano ne

4) Jsem pro zveřejňování hlasování zastupitelů (kdo hlasoval pro a proti):
ano ne

Pokud budu zvolen/a do zastupitelstva:

5) Rád/a bych se v zastupitelstvu soustředil/a na tuto oblast: (zaškrtni max. 3)

Zasazovat se o zkvalitnění a rozšíření možností trávení volného času ve Vrchlabí, př.: vybudování krytého bazénu ve velikosti přiměřeném potřebám města . Pokračovat v rekonstrukci místních komunikací. Zachování provozu SOŠ a SOU, podporovat sportovní třídy a všeobecně nabízet mládeži ještě více příležitostí ke sportování.

Fungování velkých podníků ve městě (vysoká zaměstnanost) a s tím spojeno fungování malých podnikatelů a živnostníků. Zachování pořádku ve městě, fungování technických služeb. Následně využívání volnočasových aktivit ve městě, trávení volného času na místních sportovištích.

Zasazuji se o rekonstrukci místních komunikací v obci. Snažím se ve svém podnikání podporovat cestovní ruch v obci a rozšiřovat sportovní a volnočasové aktivity.