Odpovědi kandidátů (2018)

Komunální volby se blíží (5.– 6.10.2018) a my se opět pokoušíme, aby se Vám, vrchlabským občanům, kandidáti co nejlépe představili. Nejprve formou zodpovězení otázek v našem dotazníku - přečtěte si jejich odpovědi níže. Někteří z nich se nám představili také osobně na veřejné debatě na Střelnici - můžete si prohlédnout videozáznam debaty.

Oficiální stránky jednotlivých kandidátek naleznete zde:Volba pro město, Vrchlabí do toho!, Zvon.

Dotazník číslo: 52
Foto   Nacionále:
a TomášHladík
42
Střední
Provozovatel Restaurace Car Club

Kandidátka:
VOLBA PRO MĚSTO (1)
7

1) Hlavní důvod proč jsem na kandidátce:
 
 

2) Byl/a jsem členem zastupitelstva v letech 2014-2018:
ano ne

3) Domnívám se, že byla v uplynulém volebním období dostatečná komunikace mezi radnicí a veřejností:
ano ne

4) Jsem pro zveřejňování hlasování zastupitelů (kdo hlasoval pro a proti):
ano ne

Pokud budu zvolen/a do zastupitelstva:

5) Rád/a bych se v zastupitelstvu soustředil/a na tuto oblast: (zaškrtni max. 3)

Co se týče Vrchlabí, myslím si, že je potřeba se snažit o rozvoj služeb i větší atraktivitu města. Tomu bych chtěl být v příštím období nápomocen.

Vrchlabí je krásné horské město a největší zdroj prosperity vidím v turistickém ruchu.

7) Tomáš Hladík, provozovatel restaurace Již osmým rokem pro Vrchlabáky pořádám sportovně kulturní akci - Memoriál Páji Grigela. Z pozice prezidenta fotbalového klubu FC Vrchlabí se snažím shánět finanční prostředky pro klub a o co největší využití sportovního areálu ve Vejsplaších. Za tři roky práce pro oddíl se mi podařilo klub ekonomicky stabilizovat. Kromě jiných akcí se v letošním roce můžeme pochlubit pořádáním dvou mezinárodních fotbalových turnajů pod záštitou UEFA a utkáním v rugby Česko - Norsko. V současné době je potřeba ve spolupráci s rodiči přivést děti zpátky od počítačů ke sportu. Proto každý rok děláme velké množství akcí pro mládež - nábory všech věkových kategorií, dětský sportovní den atd.